• Telefon


  Zadzwoń
  +48 726 401 130

 • Email


  Adres E-mail:
  J.Nalepa@heemskerkflowers.com

Kwiaty z Holandii - 20 000 gatunków roślin

Kwiaty z Holandii W odróżnieniu od lokalnego rynku oraz tradycyjnych metod zaopatrywania się w hurtowniach,  dajemy Państwu nieograniczoną możliwość dostępu do ponad 20.000 gatunków roślin, które codziennie występują na  trzech największych aukcjach giełdowych w Holandii:

 • Aalsmeer
 • Naaldwijk 
 • Rijnsburg

>ZOBACZ NASZE BUKIETY<

Współpracujemy z największymi producentami holenderskimi  jak i z poza Europy, m.in. z Afryki, Ekwadoru, Sri Lanki, Tajlandii, USA .

Pomimo ponad tysiąca kilometrów dostarczamy Państwu wyłącznie świeże kwiaty. Jak tego dokonujemy? Zobrazujmy to na przykładzie: 

Róża zostaje ścięta z krzaka gdzieś w jednej z holenderskich farm kwiatów. Posortowana spędza 2 dni w chłodni w temperaturze około 2 stopni Celsjusza. Następnie nasza róża jest myta po czym trafia na jedną z wyżej wymienionych giełd kwiatowych, gdzie zostanie kupiona przez jednego z hurtowników (np. Heemskerk Flowers). W kolejnym dniu zostanie załadowana do samolotu, statku, pociągu lub innego środka transportu i podąży do kraju swojego przeznaczenia. Co dzieje się dalej? Po przybyciu do kraju znów trafia na giełdę i czeka na swojego polskiego kupca, który zabierze ją do swojej kwiaciarni. Stamtąd pozostaje już tylko droga do wazonu klienta.

Import roślin wymaga restrykcyjnego przestrzegenia procedur przechowywania oraz transportu. Sprawdź jak działa nasza giełda kwiatowa.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie na konkretne kwiaty, jeśli tylko występują w danym okresie produkcyjnym !