• Telefon


    Zadzwoń
    +48 726 401 130

  • Email


    Adres E-mail:
    J.Nalepa@heemskerkflowers.com

Hurtownia kwiatów - Heemskerk flowers

Hurtownia kwiatów Heemskerk

Heemsker Flowers to producent i hurtownia najlepszych gatunkowo kwiatów z Holandii. Nasz dedykowany zespół składający się z ponad 250 osób, w połączeniu z nowoczesnymi formami komunikacji, know-how w zakresie logistyki, profesjonalną wiedzą i systemem obsługi klienta, jest gotowy pracować dla Państwa! Oferujemy więcej niż inne hurtownie florystyczne. Dowiedz się więcej.  

Obsługa klienta. To dwa słowa, które mają dla firmy Heemskerk Flowers ogromne znaczenie. Mając na uwadze liczne czynniki, które wpływają na rynek kwiatów, oraz potrzeby naszych klientów, staramy się zawsze być jeden krok do przodu. Naszą misją jest jak najbardziej ułatwić Państwu pracę. Dbamy o klientów. Większość z nas wychowało się w przemyśle kwiatowym, zajmując się uprawą, kupnem lub sprzedażą kwiatów. Dlatego naszym celem jest nie tylko sprzedawać Państwu kwiaty i rośliny, ale również pomóc Państwu usprawnić pracę, zwiększyć sprzedaż i poszerzyć ofertę produktów oraz usprawnić całą firmę – chcemy uczynić Państwa życie łatwiejszym. Nasza hurtownia kwiatów zatrudnia tylko wyszkolonych profesjonalistów, którzy pracują w małych zespołach, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom usług. Przydzielamy klientom bezpośrednią osobę kontaktową, która może udzielić pomocy w dowolnej sprawie. Jesteśmy zadowoleni tylko wówczas, gdy nasi klienci są zadowoleni! Zespół Heemskerk Flowers to ponad 250 pracowników skoncentrowanych na spełnianiu potrzeb klientów. Obecnie w Polsce funkcjonują liczne hurtownie florystyczne, jednak żadna z nich nie oferuje tak komfortowego i profesjonalnego systemu zamówień jak Heemskerk Flowers. 

Zakupy 

Odbiór

Zdjęcia na żywo

Nasz dział zakupów zaczyna pracę wcześnie, 5 dni w tygodniu. Na początku dnia jego pracownicy zapoznają się z produktami na aukcjach. Nasi kupcy znajdują się pod ogromną presją, bowiem kupują na 3 aukcjach holenderskich jednocześnie. Różnica zaledwie kilku sekund można oznaczać wygraną lub przegraną w aukcji lub przepłacenie za produkt. Obsługując trzy różne systemy naraz, nasi kupcy wykazują się specjalistyczną wiedzą w zakresie podejmowania decyzji. Rozbudowany i przemyślany system zakupów sprawia, że dociaraja do Państwa tylko najlepsze jakościowo kwiaty z Holandii. Zakupione na poszczególnych aukcjach produkty są organizowane i dostarczane do naszej siedziby w Rijnsburgu. Następnie przetwarzamy wszystkie produkty i przekazujemy je do odpowiednich działów. Wykonujemy zdjęcia każdej przychodzącej partii kwiatów i roślin. Zdjęcia te są automatycznie zamieszczane w naszym sklepie internetowym, dzięki czemu nasi klienci mogą dokonywać zakupów w czasie rzeczywistym, podczas gdy my przetwarzamy produkty kupione danego poranka.

  

Zobacz kim jesteśmy